Home

Dla firm

Zorganizuj Wyjątkowe Wydarzenie Firmowe w Salvadorze!

Szukasz miejsca na zorganizowanie spotkania biznesowego lub integracji firmowej? 

Co możemy zaoferować?

Prywatną Przestrzeń Eventową

Nasza klimatyczna i surrealistyczna przestrzeń jest idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Zapewniamy pełną prywatność i wygodę dla Państwa firmy.

Dostępne są u nas stoliki w otwartej przestrzeni lokalu, prywatna sala VIP i możliwość rezerwacji całego lokalu.

Aromatyczne Menu

Nasz zespół składa się z samych kreatywnych osób – dla barmanów w Salvadorze nie ma słowa „niemożliwe”. Oferujemy szeroki wybór alkoholi, koktajli 0% i innych pyszności wkupujących się w gusta najwrażliwszych podniebień. 

Profesjonalną Obsługę

Nasz doświadczony personel zapewni kompleksową obsługę na każdym etapie wydarzenia. Dbamy o detale, aby zapewnić Państwa firmie najlepsze doświadczenie i komfort podczas całego spotkania.

Różnorodne Atrakcje

Oferujemy różnorodne atrakcje i rozrywki, które sprawią, że Państwa wydarzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Możemy zorganizować szkolenia barmańskie, degustacje alkoholi, konkursy, występy na żywo czy pokoje zagadek, aby dostarczyć dodatkowej rozrywki dla Państwa firmy

Indywidualny dobór cateringu

Zajmujemy się również cateringiem, nie dysponujemy regularnym menu, jest ono przygotowywane zgodnie z Państwa preferencjami żywieniowymi oraz budżetem. 

Dlaczego warto wybrać nasz cocktail bar dla  wydarzenia firmowego?

– Unikalna atmosfera i stylowe wnętrza.

– Elastyczność w dostosowaniu przestrzeni i menu do potrzeb Państwa firmy.

– Profesjonalna obsługa i dbałość o każdy detal.

– Doskonała lokalizacja w centrum miasta.

Najlepszą reklamą dla naszej oferty są nasi stali goście. Regularnie organizujemy imprezy integracyjne dla stałego grona firm.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin na organizację wyjątkowego wydarzenia firmowego.

Jesteśmy otwarci na wszelkie dodatkowe sugestie i modyfikacje, aby dostosować ofertę do oczekiwań i potrzeb.


Spraw, by Twoje wydarzenie było niepowtarzalnym przeżyciem, które pozostanie w pamięci (albo i nie 😉) wszystkich gości na długo!

Written by.
Salvador Salvador